Ogłoszenia parafialne.
Słuchajcie, czytajcie czy co tam chcecie. Mam aska - http://ask.fm/Eleniore - chceta to piszta, nie chceta to pimińta.
Eeee.. Jejku, nie wiem serio co mogę oglądać czy czytać. Z czytaniem jest oczywiście wolniej, bo mylą mi się wątki jak czytam parę książek naraz i muszę zaczynać od początku. Od września będę kupowała książki regularnie, więc jak macie jakieś zachcianki to piszcie śmiało czy warto zainwestować daną kwotę. Nie wiem czy wspominałam ale zastanawiam się nad kupnem czytnika e-book'ów i czy ktoś ma i czy warto czy się w ogóle opłaca ? A jeśli tak to gdzie można kupić coś wartego swojej ceny i w miarę dobrej jakości. Sugestie mile widziane :)
Co jeszcze ... Ach, wymienie w punktach jakie książki mam zamiar umieścić w najbliższym czasie. To znaczy do przeczytania.
I czy ktoś, oczytany i zaoglądany jest może zainteresowany dołączeniem do tegoż bloga ?;>
Jeśli tak, to piszcie mogę podać nr gg, możecie też pisać na e-mail ( kermitek.kermitek@wp.pl ) albo po prostu pod komentarzem. Co mogę powiedzieć .. Nie musisz być osobą doświadczoną, jakby co :D Wystarczy pasja ? ;3
No cóż, to tyle.
Dzięki ;)
Eeee.. Jejku, nie wiem serio co mogę oglądać czy czytać. Z czytaniem jest oczywiście wolniej, bo mylą mi się wątki jak czytam parę książek naraz i muszę zaczynać od początku. Od września będę kupowała książki regularnie, więc jak macie jakieś zachcianki to piszcie śmiało czy warto zainwestować daną kwotę. Nie wiem czy wspominałam ale zastanawiam się nad kupnem czytnika e-book'ów i czy ktoś ma i czy warto czy się w ogóle opłaca ? A jeśli tak to gdzie można kupić coś wartego swojej ceny i w miarę dobrej jakości. Sugestie mile widziane :)
Co jeszcze ... Ach, wymienie w punktach jakie książki mam zamiar umieścić w najbliższym czasie. To znaczy do przeczytania.
- Odłamek - Sebastian Fitzek
- Taka piękna śmierć - Peter James
- Dziewczynki ze świata maskotek - Anja Snellman
- Maska - Dean Koontz
- Hołd - Nora Roberts
- Na kogo wypadnie ? -Kevin Wignall
- Mistyfikacja Bourne'a - Robert Ludlum
- Opiekunowie - Dean Koontz
- Jeden dzień - David Nicholls
- Co się przydarzyło tej małej dziewczynce ? - Asa Lantz
I czy ktoś, oczytany i zaoglądany jest może zainteresowany dołączeniem do tegoż bloga ?;>
Jeśli tak, to piszcie mogę podać nr gg, możecie też pisać na e-mail ( kermitek.kermitek@wp.pl ) albo po prostu pod komentarzem. Co mogę powiedzieć .. Nie musisz być osobą doświadczoną, jakby co :D Wystarczy pasja ? ;3
No cóż, to tyle.
Dzięki ;)
Komentarze
Prześlij komentarz