Film pt. 'Wolverine'
Logan to .. Nie powiem że mój ideał mężczyzny, bo nie, ale jest bliski do ideału. W nowym filmie kolejne losy tego bohatera. Lubię Jackman'a nie będę ukrywać - w każdej roli. Nie rozumiem czemu tyle negatywnych komentarzy pod tym filmem pojawiło się w internecie. Co prawda nie dostałam orgazmu przed monitorem. Do samego filmu nie mam nic, dynamiczny i fajny. No cóż, mi się wszystkie podobają z takimi aktorami. Jedyne co mnie irytowało podczas oglądania to błędy ortograficzne w napisach. No błagam .. Jak można napisać 'duży' prze 'rz' ?! Albo bólu przez dwa 'u' ?! Szlag mnie trafiał. Więc apeluję, jak nie potraficie pisać poprawnie po polsku to wyp*******ć z tworzeniem napisów do filmów !~
Ogólnie polecam, miły, ale poczekajcie na lepsze wersje. Na kinomaniaku jest nagrywane w kinie.
Moja ocena 8/10
Ogólnie polecam, miły, ale poczekajcie na lepsze wersje. Na kinomaniaku jest nagrywane w kinie.
Moja ocena 8/10
.jpg)
Komentarze
Prześlij komentarz