Film pt. 'Koszmar z ulicy wiązów'


Strasznie fajny ! Wzdrygało mnie nawet w ciągu dnia, więc pozytywnie. Krwawe akcje, determinacja młodych i błędy starych. Nie rozumiem jedynie co ma wiatrak do piernika w tym wypadku , tytuł do fabuły. Przyjemnie czas leci podczas oglądania, nie wiem czemu ale tak kolesia poparzyło że twarz mu się stopiła ale sweterek nietknięty. Gdyby dodać trochę realizmu sytuacji to może wyszedłby z tego hit! A jak na rok 2010 bez ogromnej rewelki. Będę oglądała starsze wersje - więc wam potem opisze. Nowa czy stara wersja lepsza. Chociaż też nie oczekuje cudu po roku 1984 :)
Polecam.
Moja ocena 8/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'