Film pt. 'Maria Antonina'


Uwielbiam filmy kostiumowe ! Te suknie, pałace i bogato urządzane bale, przyjęcia i kolacje ! Och, chciałabym żyć w tamtych czasach, ale mam filmy. Cóż, Darek za takimi filmami nie przepada więc rzadko oglądam.
Do rzeczy, Pani Dunst w tej roli jest zajebista ! Wolę ją w tym filmie niż w supermanie. Film rewelacja. I nie ma sę tu co rozdrabniać.
Polecam, wszystkim i znajomym wszystkich !
Moja ocena 10/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'