Film pt. 'Bandyta'


Film  tak samo stary jak i ja ! Jak na ten rocznik film rewelka, mi podobał się bardzo. W sumie od dawna mam bardzo wyszukany gust, jeśli coś mi się podoba to znaczy że jest dobre, jak nie to kicha. Ten film po raz pierwszy obejrzałam jako 13-latka. I odniosłam trochę mieszane uczucia, bo takie ten film budzi. Nie bardzo wiem jak ubrać w słowa moje myśli na temat tej produkcji. Na ekranie przedstawione realia życia w sierocińcach w tamtych czasach na Ukrainie czy gdzieś.
Bardzo polecam, film wzruszający ale bez przesady.
Moja ocena 7/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'