Film 'Kelnerka'
Oglądałam to już jakiś czas temu ale nadal mam go w głowie. Wzruszająca historia walki o marzenia, samodzielność i odzyskaniu wiary w swoje możliwości. Film dla mnie był lekki, prosty z łatwym przekazem. Przyjemny do oglądania, choć historia może nie kolorowa. Polecam! Moja ocena: 8/10