Film pt. 'Lemoniada gada'
Film disnejowski, więc nie ma się czego spodziewać. Da się znieść, jadłam sobie śniadanko i jakoś leciało to sobie siadłam. Fajne piosenki, wpadające w ucho - fabuła jak zwykle ta sama. Grupa ludzi zakłada swoją kapelę, raz im się układa raz nie - ale na koniec wszystko jest super. Do oglądania z małymi dziećmi czemu nie. Moja mama tylko dziwnie na mnie patrzyła, ale oj tam :D
Polecam w sumie, bo jest fajny.
Moja ocena 5/10
Polecam w sumie, bo jest fajny.
Moja ocena 5/10

Komentarze
Prześlij komentarz