Film pt. 'Nienarodzony'
Do obejrzenia tego filmu zabierałam się 3 razy, za każdym razem kończąc gdzieś po 30 minutach bo byłam przerażona. Dzisiaj mama mi powiedziała że płaczę przez sen :x I przestaję dopiero jak wypowie moje imię albo jak mnie pogłaszcze po głowie - to znaczy że coś jest nie halo, bo ja mam już 16 lat :D
Wracając do tematu Nienarodzonego - jest cholernie przerażający, ale da się obejrzeć. Przez palce co prawda ale da. Pojawiają się momenty paraliżującego strachu ale są chwile niesamowitego luzu. Niesamowita historia, to nic że zmyślona, daje do myślenia i przypomina o sobie gdy spogląda się w lustro.
Polecam na samotne wieczory, najlepszy efekt jest go ogląda się późno w nocy na słuchawkach.
Moja ocena 7/10
Wracając do tematu Nienarodzonego - jest cholernie przerażający, ale da się obejrzeć. Przez palce co prawda ale da. Pojawiają się momenty paraliżującego strachu ale są chwile niesamowitego luzu. Niesamowita historia, to nic że zmyślona, daje do myślenia i przypomina o sobie gdy spogląda się w lustro.
Polecam na samotne wieczory, najlepszy efekt jest go ogląda się późno w nocy na słuchawkach.
Moja ocena 7/10

Komentarze
Prześlij komentarz