Film pt. 'Dziewczyna w czerwonej pelerynie'
Chłopcy stwierdzili że jest to nudny film, ja mam inne zdanie. No ale co powie chłopak, który ciągle gra w Assasina i ogląda Obcego o filmie, który lekko przesiąknięty jest romansidłem ? Ale jeśli film zacznie nudzić, jest na kim oko zawiesić. Produkcja ukazuje ulepszoną wersję czerwonego kapturka, jest wilk, jest zakochana para i ktoś kto próbuje wszystko zepsuć. Ale film zaskakuje, do prawie że ostatnich scen nie wiadomo kto jest prawdziwym wilkiem zabójcą - nie daj się zmylić ! Mi się podobał, nawet bardzo :) Polecam, na wspólne wieczory z drugą połówką, film zawiera lekkie sceny ... erotyczne ? :D Moja ocena 7/10