Film pt. 'Obecność'


Jeden z najlepszych filmów tego typu. Świetny horror i dokument. Film na faktach więc wzmaga emocje świadomość że ludzie doświadczyli czegoś takiego. Jest się czego bać, dreszcz bardzo często odwiedza ciało oglądającego. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Wielokrotnie zmniejszałam bo bałam się tego co mogłam zobaczyć. Rzeczywiście się bałam. Dobrze nagrane, obsada do zniesienia i 'efekty' też bardzo realistyczne. Polecam na wieczór, największe emocje są podczas oglądania w nocy. Ja pisałam tam z Darkiem, to tak jakbyśmy byli w tym samym pokoju, wspierał mnie i też to oglądał. On ma nerwy ze stali, w końcu to facet :D
Obejrzyjcie, ja się napaliłam na ten film jak tylko usłyszałam o premierze :)
A wy, wierzycie w duchy, demony i opętania  ? ;>
Moja ocena 10/10

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'