Film pt. '13 grzechów'


Plakat jest wymowny, a film dosyć dobitnie obrazuje ludzką mentalność - jak najbardziej upodlić i zniszczyć drugiego człowieka. Myślę że jest to doskonały tego obraz. Reżyser nie bawi się w 'owijanie w bawełnę', są pokazane wszystkie sceny - te krwawe, co według mnie jest na plus. Osobiście lubię taką fabułę, manipulację, przeogromną wiedzę tych ludzi z 'góry'. Myślę że kiedyś, pewnego razu do niego wrócę :)*
* piosenka lecąca z napisami mi się podoba. Jakby ktoś przypadkiem znał tytuł, to czekam :) 

Moja ocena: 7/10

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'