Film pt. '13 grzechów'
Plakat jest wymowny, a film dosyć dobitnie obrazuje ludzką mentalność - jak najbardziej upodlić i zniszczyć drugiego człowieka. Myślę że jest to doskonały tego obraz. Reżyser nie bawi się w 'owijanie w bawełnę', są pokazane wszystkie sceny - te krwawe, co według mnie jest na plus. Osobiście lubię taką fabułę, manipulację, przeogromną wiedzę tych ludzi z 'góry'. Myślę że kiedyś, pewnego razu do niego wrócę :)*
* piosenka lecąca z napisami mi się podoba. Jakby ktoś przypadkiem znał tytuł, to czekam :)
Moja ocena: 7/10
* piosenka lecąca z napisami mi się podoba. Jakby ktoś przypadkiem znał tytuł, to czekam :)
Moja ocena: 7/10

Komentarze
Prześlij komentarz