Film pt. 'Bękarty wojny'


Och, jestem nim totalnie zauroczona. Lubię filmy tego klimatu, albo podobne. Z prostej przyczyny nie wstawiłam na bloga ani Pianisty ani Listy Schindlera, no bo kto nie oglądał takiej klasyki? A jeśli jest osobni, który nie widział jednego z wymienionych, to niech po prostu wyjdzie i nie wraca. A co do tematu, oszałamiający, poruszający, zaskakujący i niezwykle zrobiony. Jestem w 100% zachwycona obsadą, co si,ę nie zdarza często. Fabuła, akcja i 'powroty' do przeszłości poruszają nie tylko z miejsca. Ogląda się dobrze, film niby nie łatwy a jednak ma prosty przekaz. Wrócę do niego i będę go polecała cały czas.
Moja ocena 10/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'