Książka pt. 'Jedenaście minut' Paulo Coelho
Nie bardzo wiem co miałam wynieść z tej książki, jak miałam się czuć. Czy współczuć czy jednak 'wspierać' - bo na pewno nie zazdrościć. Historia nie jak każda inna. O marzeniach 'ucieczki', które nie zostały poprawnie zinterpretowane przez los. W pewnych momentach było mi strasznie żal głównej bohaterki, ale w sumie dostała to czego chciała. Warto wspomnieć że jest motyw miłości, która nie do końca pamiętam czy wygrywa. Czytałam ją rok temu w ferie, czytało się ją płynnie i dosyć łatwo.
Polecam na wieczór, klimat erotyczny.
Moja ocena 8/10
Polecam na wieczór, klimat erotyczny.
Moja ocena 8/10

Komentarze
Prześlij komentarz