Film 'Kelnerka'


Oglądałam to już jakiś czas temu ale nadal mam go w głowie. Wzruszająca historia walki o marzenia, samodzielność i odzyskaniu wiary w swoje możliwości. Film dla mnie  był lekki, prosty z łatwym przekazem. Przyjemny do oglądania, choć historia może nie kolorowa. Polecam!
Moja ocena: 8/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'