Książka pt. 'Pasjonat oczu' Sebastian Fitzek


Sebastian Fitzek - MÓJ MISTRZ!  Jest to trzecia książka tego autora, którą przeczytałam. I chcę więcej. Na jej przeczytanie potrzebowałam 3 dni, jak dla mnie to facet pisze rewelacyjnie. Czyta się łatwo i szybko, a zawsze słychać jak pracuje mózg nad rozwikłaniem zagadki. Cóż, jestem wstrząśnięta końcówką tej książki i strasznie zaskoczona. Ponieważ dzieje się dużo rzeczy, które wydają się na pozór już rozwiązane a jednak to nie do końca prawda. Pasjonat oczu jest kontynuacją Kolekcjonera oczu, ale jak czytamy w 'Ostrzeżeniu' nie trzeba czytać Kolekcjonera żeby było wiadomo o co chodzi w Kolekcjonerze, więc się nie martwcie. Jeśli skusicie się na tą książkę bez pierwszej części to luz, jest wyjaśniane co i jak się dzieje - to co było w poprzedniej części.
Gorąco polecam, pobudza szare komórki !
Moja ocena 10/10

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'