Fil pt. 'Blair Witch Project'


Cóż, fabuła nawet ok, nie mogę się przyczepić. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z REC. Czy straszny ? Zależy jak się nastawimy do oglądania. Brałam pod lupę każdy szczegół, więc masakrycznie mnie nie zaskoczył. Natomiast oglądając to późną nocą, w pojedynkę, bez lampki i rodziców w kuchni ( czyli obok ) można się wystraszyć. Jak na '99 to jest dobrze zrobiony. Jest jeszcze druga część 'Księga cieni' już z 2000 roku, więc zobaczymy. Można by stwierdzić że film dosyć realistyczny :)
PS. Końcowej sceny można nie zrozumieć, więc podpowiadam aby odwołać się do wypowiedzi pana, który opowiadał o mężczyźnie z gór :)
Polecam.
Moja ocena 7/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'