Film pt. 'Święci z Bostonu' i 'Święci z Bostonu 2'
Hmmm... Jestem zakochana w tym filmie, w obu częściach ! Powalił mnie na kolana i tyle. Oglądany na yt więc bez rewelacji, ale po 20 minutach znalazłam na kinomaniaku i zaczęłam się jarać. Oglądałam obie części tysiące razy ( no może przesadzam ) i ciągle jest to samo ŁAŁ ! Jest zachwycający, powalający, zaskakujący i wiele innych ących ! ;) Nie mogę się doczekać 3 części i mam nadzieję że powstanie bo seria jest niesamowita. Postacie, zasady, sposób działania, tatuaże. O zawrót głowy przyprawia mnie pan z ciemnymi włosami ;3
Polecam gorąco !!!
Moja ocena 10/10


Komentarze
Prześlij komentarz