Posty

Wyświetlanie postów z październik, 2013

Film pt. 'Pułapka'

Obraz
Jestem mega zachwycona! Po raz kolejny nie zawiodłam się opisem - bo to szczera prawda. Trzyma w napięciu do ostatnich scen. Wart każdej sekundy. Ja oglądałam z zapartym tchem do samego końca, nawet napisy końcowe obejrzałam. To się nazywa kino pięciu aktorów, autentycznie :D Podoba mi się główny bohater i pomimo jego roli miałam ogromną nadzieję że jego losy potoczą się inaczej. Co bym nie napisała, nie odda to świetności filmu. Polecam, wszystkim. Jest przenikliwy, tematyka drażliwa ale coraz częstsza w naszym chorym świecie. Moja ocena 10/10

Film pt. 'Zanim odejdą wody'

Obraz
Nie jestem jakoś mega oszołomiona, taki sobie. Jak dla mnie oczywiście, zdziwiłam się za co ludzie go tak chwalili. No ale cóż, oczywiście jest śmiesznie i humorystycznie - staniki jednak nie latają. Najbardziej podobał mi się tekst 'Tato byłeś mi jak ojciec' - jedyny tekst, który mi wrył się w łeb z całego filmu . W sumie nie wiem o o nim napisać... Jest OK. Polecam. Moja ocena 7/10

Film pt. 'Paintabll'

Obraz
Spodziewałam się mega porażki - serio. A tu się okazał całkiem spoko film. Na wieczór jak najbardziej. Tematyka mi się podoba, dlatego go kupiłam za całe 9.99 :3 Mrocznie i tajemniczo było - całkiem brutalny no i ma plus za wzmiankę o polakach, oczywiście oboje giną, ale zawsze coś. A i wymowa polska w ustach amerykańca brzmi śmiesznie, takie łamane nie wiadomo co - mi samej było trudno ogarnąć co typek mówi. No ale.. Ogólnie spoko. Jak znacie jakieś dobre wojenne czy coś w ten deseń to mi zapodajcie. Polecam. Moja ocena 8/10

Film pt. '30 dni mroku : czas ciemności'

Obraz
Jest okej, nawet dobry. Byłam mile zaskoczona zakończeniem bo nawet się trochę przestraszyłam - myślałam że będzie kolejny 'hepi end' a tu ... Mrocznie. Trochę denerwował mnie fakt że kilkugodzinne plamy krwi na koszulce głównej bohaterki wciąż są świeże. Skoro dbamy o szczegóły to do samego końca - ale ja się zawsze do czegoś przypieprzę. Oczywiście mamy do czynienia z wampirami - widzę że to już nie temat tabu :D Ale całkiem realistyczny jak na wampiryzmy i takie tam. Oczywiście spotykamy się z wampirem-przyjacielem .. Rozbawiła mnie scena gdy wampir-przyjaciel demonstrował czym się żywi XDD Ogólnie mogę polecić, korona mi z głowy nie spadnie. Moja ocena 6/10