Film pt. 'Pułapka'
Jestem mega zachwycona! Po raz kolejny nie zawiodłam się opisem - bo to szczera prawda. Trzyma w napięciu do ostatnich scen. Wart każdej sekundy. Ja oglądałam z zapartym tchem do samego końca, nawet napisy końcowe obejrzałam. To się nazywa kino pięciu aktorów, autentycznie :D Podoba mi się główny bohater i pomimo jego roli miałam ogromną nadzieję że jego losy potoczą się inaczej. Co bym nie napisała, nie odda to świetności filmu. Polecam, wszystkim. Jest przenikliwy, tematyka drażliwa ale coraz częstsza w naszym chorym świecie. Moja ocena 10/10