Film pt. 'Lustra' i 'Lustra 2'



Po takim seansie nie mogłam spojrzeć w lustro bez obaw przez jakieś pół roku. Niesamowicie realistyczne sceny, do tego nietuzinkowa fabuła. Nie kojarzę innego filmu o podobnej tematyce, mogę się mylić i jeżeli znacie podobne to piszcie w komentarzach :) Pierwsza część została mi polecona przez koleżanką,z którą mieszkam ściana w ścianę - wiem że nie czyta ale ją pozdrawiam :D Warty obejrzenia, co do zapamiętania to raczej nie - sam się wryje w pamięć. Po obejrzeniu tych dwóch filmów możecie zapomnieć o nocnych kursach do kibelka i zerkania w lustro po drodze :)
Gorąco polecam ! Ciekawie by sie oglądało w pokoju pełnym luster ..
Moja ocena 8/10 - obie części !

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'