Film pt. 'Smiley'



Myślę że znajdą się ludzie, którzy o tym filmie słyszeli i pewnie tacy co go oglądali. Ja na niego osobiście czekałam kilka miesięcy aż znajdzie się w dobrej jakości ( w miare dobrej ) i chociaż z napisami. I sie doczekałam. Cierpliwość popłaca bo film to po prostu ... Magia. Nic dodać nic ująć. Są momenty przewidywalne i takie, które przerażają. Końcówka myślę że najlepsza... Sama do końca nie wiem o co chodziło w pewnej scenie, ale no nic.
Polecam.
Moja ocena 9/10

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Maria Antonina'