Film pt. ''Inni'


Co do tego filmu, trochę wieje grozą. No i trzeba uważnie oglądać, chociaż i tak wszystko się wyjaśnia prędzej czy później. Nie mniej zostałam zaskoczona końcówką. Mi się osobiście podobał, gdybym jednak oglądała sama bez podpowiedzi to byłabym bardziej nim zafascynowana. A tak znającą jakiekolwiek szczegóły nie jest ciekawie. A jeżeli już w towarzystwie to z osobami, które oglądają po raz pierwszy.
Polecam ;)
Moja ocena 8/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'