Film pt. ''Inni'
Co do tego filmu, trochę wieje grozą. No i trzeba uważnie oglądać, chociaż i tak wszystko się wyjaśnia prędzej czy później. Nie mniej zostałam zaskoczona końcówką. Mi się osobiście podobał, gdybym jednak oglądała sama bez podpowiedzi to byłabym bardziej nim zafascynowana. A tak znającą jakiekolwiek szczegóły nie jest ciekawie. A jeżeli już w towarzystwie to z osobami, które oglądają po raz pierwszy.
Polecam ;)
Moja ocena 8/10
Polecam ;)
Moja ocena 8/10

Komentarze
Prześlij komentarz