Książka pt. 'Zabójcze marzenia' Sophie Hannah


Nie do końca wiem co ma tytuł do treści - chyba nic. Zabójcze, owszem ale fakty jeśli już, a nie marzenia. No ale cóż ... Ogólnie dobra fabuła i zbieg wydarzeń. Do kilku ostatnich rozdziałów ciężko jest cokolwiek skojarzyć. Czy trzyma w napięciu ? Nie. Bardzo mnie denerwowała główna bohaterka, egoistyczna postać. Książka sama w sobie jest dobra, wciąga ale i męczy. Pewne jest to że nie przeczytam jej przez kolejne 10 lat, ponieważ to książka na jedną 'przygodę'.
Polecam, bo dobry thriller.
Moja ocena 5/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'