Posty

Wyświetlanie postów z czerwiec, 2015

Film 'Kelnerka'

Obraz
Oglądałam to już jakiś czas temu ale nadal mam go w głowie. Wzruszająca historia walki o marzenia, samodzielność i odzyskaniu wiary w swoje możliwości. Film dla mnie  był lekki, prosty z łatwym przekazem. Przyjemny do oglądania, choć historia może nie kolorowa. Polecam! Moja ocena: 8/10

Film 'Coś za mną chodzi'

Obraz
Czy jest to jeden z najlepszych amerykańskich horrorów tego wieku? Cóż, kwestia sporna :)  Film, z ciekawym scenariuszem ale naprawdę spodziewałam się czegoś o wiele lepszego, można było z tego zrobić super film... W sumie, nie wiem co łaziło na bohaterką :) Bardziej bym to nazwała 'przekazywaną schizofrenią'  :D Ale rzecz gustu :)  Moja ocena: 5/10 

Film 'Serce lwa'

Obraz
Bardzo ale to bardzo mi się podobał, oglądałam dwa razy pod rząd! Jestem nim tak zachwycona może dlatego że mi się osobiście skini podobają, a było na kim oko zawiesić ;) Niebanalna fabuła, o zderzeniu się dwóch światów, o mocy miłości i poświęceniu. Zaciekawia ponieważ pokazuje świat subkultury, może nie dokładnie zza kulis ale jest to dobrze zobrazowane :) Film zalicza się do moich ulubionych! Goooooorąco polecam :)  Moja ocena: 10/10