Film pt. 'Księga cieni : Blair Witch project 2'


Nie bardzo wiem o co chodziło w tej części. Śmiechu warte i totalna porażka. Wydaje mi się że już pierwsza część nie była taka zła. Nic zaskakującego, nic strasznego. Nie będę się rozpisywała bo szkoda czasu na oglądanie. Zmarnowałam półtorej godziny życia. Jedyne co mi się podobało to muzyka podczas napisów końcowych, nic więcej.
Nie polecam.
Moja ocena 2/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'