Posty

Wyświetlanie postów z listopad, 2013

Film pt. 'Smiley'

Obraz
Myślę że znajdą się ludzie, którzy o tym filmie słyszeli i pewnie tacy co go oglądali. Ja na niego osobiście czekałam kilka miesięcy aż znajdzie się w dobrej jakości ( w miare dobrej ) i chociaż z napisami. I sie doczekałam. Cierpliwość popłaca bo film to po prostu ... Magia. Nic dodać nic ująć. Są momenty przewidywalne i takie, które przerażają. Końcówka myślę że najlepsza... Sama do końca nie wiem o co chodziło w pewnej scenie, ale no nic. Polecam. Moja ocena 9/10