Posty

Wyświetlanie postów z wrzesień, 2013

Film pt. 'Szkoła uczuć'

Obraz
Nie jestem pewna czy znajdzie się ktoś kto się na tym filmie nie popłakał. Film jest fenomenalny, wzruszający, poruszający i dający do myślenia. Jest to przykład wydaje mi się miłości idealnej. Nawet mój sor od EDB powiedział że płakał, a to coś znaczy :3 Do obejrzenia z drugą połówką a nawet w pojedynkę jak najbardziej. Myślę że film pokazuje żeby doceniać obecność drugiej osoby, zawsze i wszędzie - bo można to nieodwracalnie stracić. :) Moja ocena 11/10