Film pt. ' Przepowiednia'


Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam ten filmy i czy jakkolwiek go zrozumiałam. Czuję totalną pustkę, nawet rozczarowanie nie dało rady, a co dopiero zaskoczenie. Bo zaskoczenia nie było. Nie będę się rozpisywała, bo dla m nie to szkoda czasu i tyle. Nie mogę go ocenić, bo niestety nie wiem jak. Jest to chyba jedyny film, o którym nie wiem co powiedzieć, oprócz 'Aha'.
Moja ocena --/10

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'