Posty

Wyświetlanie postów z marzec, 2015

Książka pt. 'Przebudzenie' Stephen King

Obraz
Co mogę napisać o tej książce.. Hm, z pewnością najlepszy przypadkowy zakup na świecie i wspaniałe 534 strony rozkoszy :) Takie książki lubię, gdzie czytanie jest przyjemnością i gdy się nie męczę robiąc to. Dwa wieczory, pochłonęłam jednym tchem! Ostatnio krucho u mnie z hajsem więc moje konto na chomiku nie stygnie ;) Polecam! Polecam! Polecam! Świetny gościu i świetne książki :)  Moja ocena: +10/10  "Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami/ Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami" - cytat :3 

Film pt. 'Lucy'

Obraz
Oglądając go miałam nie miłe wrażenie że to lepsza wersja Jestem Bogiem (wersja amerykańska). Podoba mi się postać głównej bohaterki, sposób w jaki się 'przeobraża'. Ogólnie film... no cóż, na nudę. Nie przypadł mi do gustu, nie wiem czemu. Fabuła ciekawa, dobra obsada i efekty też dobre, chociaż to na koniec trochę ... przerysowane. Jednak, co kto lubi. Moja ocena: 6/10

Film pt. '13 grzechów'

Obraz
Plakat jest wymowny, a film dosyć dobitnie obrazuje ludzką mentalność - jak najbardziej upodlić i zniszczyć drugiego człowieka. Myślę że jest to doskonały tego obraz. Reżyser nie bawi się w 'owijanie w bawełnę', są pokazane wszystkie sceny - te krwawe, co według mnie jest na plus. Osobiście lubię taką fabułę, manipulację, przeogromną wiedzę tych ludzi z 'góry'. Myślę że kiedyś, pewnego razu do niego wrócę :)* * piosenka lecąca z napisami mi się podoba. Jakby ktoś przypadkiem znał tytuł, to czekam :)  Moja ocena: 7/10