Film pt. 'Adrenalina' i 'Adrenalina 2'



Znowu w role główną wciela się Statham, nie zaprzeczę że lubię tego pana, bo go uwielbiam. Naszego bohatera spotykają niecodzienne i dla zwykłych ludzi, niemożliwe wypadki. W obu częściach jest moc energii, cała masa rozróby i trochę seksu - także nietypowego. Kino akcji pełną gębą, a Jason jak zawsze w swoich rolach pokazuje klasę. Można się świetnie bawić ale można też mieć mieszane uczucia co do tej serii. Nie mam pojęcia czy będę kolejne przygody Cheva czy nie .. Liczę na to że pojawi się 'Adrenalina 3' :)
Jak najbardziej polecam, ponieważ do filmów akcji można przywyknąć a nawet je polubić. Jednak na seans rodzinny się to nie nadaje ! Broń Boże oglądać to z rodzicami ... :/
Moja ocena 8/10

Komentarze