Zacznijmy od początku.
Mam na imię Sabina, liczę sobie 16 lat. Na tym blogu będę umieszczała moje opinie na temat filmów i książek. Uwielbiam dobre kino, które trzyma w napięciu do ostatniej minuty i książki, które porywają czytelnika pozwalając mu puścić wodze fantazji. Postaram się aby moje opinie nie były jednostronne, ale nie zamierzam także pozytywnie oceniać czegoś co dziełem można nie nazwać. W moim blogu będę pisała swoje własne doznania po przeczytaniu książki lub obejrzeniu filmu, ale także myślę że uda mi się określić co spodoba się innemu widzowi/czytelnikowi.
Dziękuje :)
Zapraszam do mojego drugiego bloga.
Dziękuje :)
Zapraszam do mojego drugiego bloga.
Komentarze
Prześlij komentarz