Film pt. 'Mój przyjaciel Hachiko'
Oglądałeś ? Nie ? To pora żebyś obejrzał drogi internauto. Film wart każdej minuty aż do samego końca. Pierwszy raz zetknęłam się z tym filmem po stracie mojego psa. Nie od razu. Ale poruszył mnie fakt, że mój pupil był tej samej rasy. Płakałam jak dziecko. Tak bardzo się modliłam żeby nic się nie stało. A fakt że historia jest prawdziwa porusza jeszcze bardziej. Pokazuje, że zwierzęta są bardziej lojalne i wierne od nas ludzi. Nie ma się co rozpisywać. Genialny film i tyle ! Jeśli masz czas, a nawet jak nie masz to obejrzyj. A jeśli oglądałeś to zgodzisz się ze mną, że jest przepiękny. Wrócę do niego na pewno !
Moja ocena 10/10
Moja ocena 10/10

Komentarze
Prześlij komentarz