Książka pt. 'Obcy' Mort Castle


Przez pierwszą połowę czytałam tylko dlatego że fabuła trochę różniła się od pozostałych książek i dlatego że to prezent urodzinowy. Więc przeczytałam ją w miarę krótkim czasie. Natomiast druga połowa już zaczęła mnie wciągać. Niestety mam tak że czytam tylko wtedy gdy przebywam poza domem, u mamy w pracy, u dziadków, w szkole na lekcjach ale nigdy w domu ! Dużo się dzieje na stronach książki, trochę krwi, zgrozy i seksu. Chyba lubię takie książki, ale jeśli już musi być wątek seksualny to wolałabym aby był bardziej opisany (zboczuszek). Przez cały czas czytania byłam pewna że główny bohater dopnie swego a tu nagle .. BU ! I nieoczekiwany zwrot wydarzeń co zmieniło moje nastawienie do tej spsychozowanej książki.
Polecam osobom, które lubią'odmieńców', krew i mroczne tajemnice, a także przekleństwa.
Moja ocena 7/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'