Film pt. 'Prawo zemsty'
Zaskakujący, trzymający w napięciu, skłania do zastanowienia się po, której stronie barykady jesteś. Mi podobał się bardzo, było mi żal głównego bohatera i nie wiem czy jakby chodziło o moją rodzinę czy nie postąpiłabym jak on. Film nie należy do lekkich, które ogląda się od tak. Nie ma scen szczególnie brutalnych. Gerard Butler w tej roli genialny, ale temu facetowi nie można zarzucić nic złego - zawsze gra genialnie. Polecam bo wart obejrzenia. Biblioteczka powiększona o jeden nabytek.
Dla wszystkich, chociaż ludziom o słabych nerwach proponuję oglądanie w pomniejszeniu a nie na całym ekranie :)
Moja ocena 10/10
Dla wszystkich, chociaż ludziom o słabych nerwach proponuję oglądanie w pomniejszeniu a nie na całym ekranie :)
Moja ocena 10/10

Komentarze
Prześlij komentarz