Film pt. 'Prawo zemsty'


Zaskakujący, trzymający w napięciu, skłania do zastanowienia się po, której stronie barykady jesteś. Mi podobał się bardzo, było mi żal głównego bohatera i nie wiem czy jakby chodziło o moją rodzinę czy nie postąpiłabym jak on. Film nie należy do lekkich, które ogląda się od tak. Nie ma scen szczególnie brutalnych. Gerard Butler w tej roli genialny, ale temu facetowi nie można zarzucić nic złego - zawsze gra genialnie. Polecam bo wart obejrzenia. Biblioteczka powiększona o jeden nabytek.
Dla wszystkich, chociaż ludziom o słabych nerwach proponuję oglądanie w pomniejszeniu a nie na całym ekranie :)
Moja ocena 10/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'