Książka pt. 'Klucz do bocznych drzwi' Stanley Ellin
Czytając opis z tyłu książki pomyślałam że to nie dla mnie. Jakimś cudem ją kupiłam i powiem że mnie zaskoczyła. Pierwszy raz zetknęłam się z tym pisarzem. Myślę że w przyszłości pogrzebię jeszcze w sieci i poszukam innych jego dzieł. Co mogę napisać o tym ... Nie podobał mi się sposób w jaki została napisana. Każdy rozdział to wypowiedź innego bohatera - nie przepadam za taką narracją. Jeżeli już to albo bohater wszechwiedzący albo jako obserwator. Dało się ją przeczytać bez większych problemów, lekka ale zmusza do myślenia. Jest cholernie zaskakująca i pokazuje że każdy ma jakieś sekrety. Nawet zwykłe i wzorowe rodziny.
Polecam.
Moja ocena 7/10
Polecam.
Moja ocena 7/10

Komentarze
Prześlij komentarz