Film pt. 'Avengers'

Ze wstydem przyznam że byłam sceptycznie nastawiona co do tego filmu. Myślałam że to kolejna bzdurna część mervelowskich wytworów. Cóż, muszę przeprosić się z Marvelem :) Byłam mile zaskoczona tym co zobaczyłam. Fabuła taka jak inne, dobrzy bohaterzy walczą ze złem, są na przegranej pozycji ale jakimś cudem pokonują zło. Tak, to mi się przejadło. Ale w tym, było coś z pazurem. Takie mam odczucie. Podobało mi się, chociaż nie przepadam za kinem akcji a SF to już w ogóle skreśla u mnie film. Wszyscy sobie zachwalali, to się przemogłam. Nie żałuje ! Zakochałam się w Thorze ! A kapitan America ? Boski ! Fajny był też ten łucznik, ale dość o postaciach. Co mi się podobało ? Totalna demolka, kłótnie a potem pogodzenie się w wielkim stylu no i oczywiście humor człowieka w stali. Film jak najbardziej na + i to ogromny. Nie szkoda mi ani jednej minuty ze wszystkich 144 :) Polecam jak najbardziej.
Moja ocena 9/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'