Moje plany

Hm, chcę mniej więcej streścić co się pojawi w najbliższym czasie. Aktualnie czytam książkę 'Ukarać zbrodnię' jestem w połowie i póki co jest zadowolona. Myślę że dokończę książki, wydawane w częściach, nie wiem dokładnie jak to się nazywa, ale pierwsza część nosi tytuł 'Ever'. Przeczytałam dwie części i jest nawet okej, da się przeczytać zobaczymy co będzie po kolejnych dwóch książkach. Napiszę o książce 'Przerwane milczenie' , 'Ja i mój brat' , 'Śmierć ma 143 cm wzrostu' , 'Kolekcjoner oczu' i 'Osobliwy dom panie Peregrine'. Myślę że filmy też będą się pojawiały, ale to jak trafie na coś ciekawego, bądź śmiesznego. Mam sporo książek do przeczytania bo chyba z 9 i w tym kilka zaczętych. Postaram się wyrobić do końca wakacji. Jeśli chcecie, podawajcie tytuły filmów jeśli sami nie chcecie tracić czasu bo nie wiecie czy warto. Opis filmu nie zawsze odzwierciedla jego treść. 
Ale ja zadam pytanie. Czy ktoś kojarzy film ?
Jest sobie para, nie pamiętam ale chyba małżeństwo i pewnego wieczoru do ich mieszkania zostaje dostarczona paczka/kufer a w nim kukła. Taka duża, dziecięcych rozmiarów, jak te co mają brzuchomówcy. Chłopak wychodzi na zakupy czy po jedzenie a w miedzy czasie lalka morduje tą kobietę. I tak to się zaczyna. Policja nie wierzy chłopakowi że to ta kukła więc on rozpoczyna własne śledztwo. Jakimś cudem trafia na trop i jedzie do miasteczka, w którym kiedyś mieszkał. Tak spotyka się z ojcem, który jest bogaty i stary, ma nową młodą i śliczną kobietę - norma. Chłopak poznaje legendę o szalonej Marry czy coś, że ta kobieta miała wiele kukieł i tak to łączy. I ciągle ktoś powtarza 'Niech Bóg od krzyku broni cię ... ' coś tam. Nie pamiętam. Ale chodziło o to żeby nie krzyczeć gdy się stanie oko w oko z tymi kukłami bo one pożerają twój język a twoja dusza zostaje zamknięta w jeden z lalek. No i mężczyzna przez cały film doszukuje się prawdy na temat tajemniczego morderstwa żony aż trafia do starego budynku, gdzie pełno było tych lalek. On to podpala cudem sie ratuje i wraca do domu ojca ucieszony że poznał prawdę, chyba. Gdy siedzie w pokoju, widzi wózek inwalidzki ojca a na nim tatę. Okazuje się że ojciec był martwy a kobieta jego ojca była tą złą. Facet krzyczy, ta zabiera mu język a on zostaje uwięziony w lalce. Tak to oto film obejrzałam kiedyś ale totalnie nie mogę przypomnieć sobie tytułu. Czy jest ktoś, kto kojarzy i zna tytuł ? Byłabym bardzo wdzięczna :) 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'