Książka pt. 'Ukarać zbrodnię' Erica Spindler
Co mogę powiedzieć. Z początku mnie trochę nudziła, ale jak zaczęło się rozkręcać. Sama kilka razy się pomyliłam co do głównego sprawcy a więc książka jest fajna. Końcówka mega zaskakująca. Nie było chwil gdy przechodziły mnie ciary a łzy napływały do oczu, bo nie ten klimat ale zastępuje to ciągłym trzymaniem w napięciu i niepewności. Bardzo mi się spodobała i myślę że zajmie kolejne miejsce na mojej niewielkiej liście ulubieńców. Jeśli ktoś lubi zgadywać podczas czytania i lubi wcielać się w rolę bohatera to książka jest dla niego. Polecam gorąco fanom kryminałów !
Moja ocena 9/10
Moja ocena 9/10
Byłoby więcej, ale za mało seksu :D

Komentarze
Prześlij komentarz