Film pt. 'Niemożliwe'


Nie jest zły, mogę napisać więcej. Jest wspaniały w swojej tragedii. Jeśli na początku jest wzmianka że film oparty na faktach jakoś inaczej się nastawiamy, nasza psychika przyjmuje każdy element, bo wtedy wszystko jest ważne. Wzruszyłam się chyba dwa razy, pewnie jakbym była sama to bym płakała. Nietuzinkowa fabuła, bardzo realne odtworzenie wydarzeń. Piękna historia zwykłych ludzi, którzy mieli dużo szczęścia. Jestem jak najbardziej na TAK.
Polecam - wszystkim !
Moja ocena 8/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'