Film pt. 'Kula w łeb'
Obejrzałam go tylko ze względu na Jasona Mamo'ę. Jakoś zawsze mi się wydawało że produkcje ze Stallone'm to kicz. Nie przepadam za gościem i tyle. To jest chyba jedyny film z tym aktorem, który przypadł mi do gustu. Podoba mi się w nim zwrot akcji. No i oczywiście Jason. Nie ocenię go wysoko, bo zachwycona nie byłam. Przykro mi. Oczywiście nie mówię że nie da się go oglądać, bo ogląda się nawet miło. Lubię jak jest rozwałka, krew, broń, bójki i groźni przystojniacy - za to ten film ma u mnie plusa. Myślę że fanom Stallone'a film się bardzo spodoba, bo facet pokazuje klasę w każdej produkcji, w którą jest zaangażowany i tyle. Najbardziej podobała mi się więź między policjantem a bandytą. Gdzie można spotkać coś takiego ? Oczywiście w 'Kula w łeb' ! Film nie ma jakiegoś specjalnego przesłania, więc na luźną chwilę się nadaje.
Mogę polecić fanom kina akcji, jak najbardziej.
Moja ocena 6/10
Mogę polecić fanom kina akcji, jak najbardziej.
Moja ocena 6/10

Komentarze
Prześlij komentarz