Książka pt. 'PS. Kocham cię' Cecelia Ahern
Jedna z lepszych książek romantycznych, którą czytałam. Książka została kupiona razem z gazetą 'Zwierciadło' czy inny shit - totalnie przypadkowo na lotnisku. Przez pierwsze dwa dni wakacji nie byłam przekonana co do niej. Ale potem zaczęła doskwierać nuda i tak się skończyły wakacje z tą książką przy sercu. Co mnie urzekło ? Miłość i troska o ukochaną osobę. Kurczę, dzięki tej książce powstał mój ideał mężczyzny. Uśmiech na ustach miałam za każdym razem gdy bohaterka wymawiała 'Cholera, Sharon!' a przyjaciółka się o to złościła :) Jest film, na podstawie książki o tym samym tytule. Boję się go jednak oglądać, czy nie zepsuje mi wizji pięknej treści pisanej. Już raz się przybierałam ale zrezygnowałam ostatecznie. Obiecuję że obejrzę i porównam edytując ten post :)
Polecam zakochanym, szukającym miłości i chyba singlom też, fajna książka warta uwagi.
Moja ocena 9/10
Polecam zakochanym, szukającym miłości i chyba singlom też, fajna książka warta uwagi.
Moja ocena 9/10

Komentarze
Prześlij komentarz