Film pt. 'Niezniszczalni' i 'Niezniszczalni 2'


KLAPA ! Takie sławy. Moim zdaniem oni będą wieczni, tak, ale to co zaprezentowali w tym ... co zostało nazwane 'filmem' to totalna porażka. Kurdę, mamy XXI wiek, można było z tego zrobić zajebisty hit (przepraszam) a zkiepścili to po całej linii. Stallone to w ogóle się pogrążył, jest ociężały i moim zdaniem popsuł całość. Nie mogę sobie podarować. Taka elita, a coś tak słabego. Wymuszone dialogi, przez całe dwie części przewijają się same suchary i wszystko jest przewidywalne. Nie wierzę że mogli zepsuć to tak na maksa, więc żeby nie tracić wiary w te osobistości nie obejrzę tego nigdy !
Nie polecam, możecie się ze mną nie zgodzić ale to jest jedyny film akcji, w którym walki mnie nudziły.
Moja ocena 2/10 ( za aktorów) 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'