Film pt. 'Dom w głębi lasu'

Kurcze, spodziewałam się po tym filmie dużo więcej ! Zwiastuny i cała nagonka w internecie powodowały u mnie gęsią skórkę i dopiero niedawno zdecydowałam się go obejrzeć, pomyślałam 'Nie bądź mięczak, dasz radę'. Ogólnie lubię horrory ale się ich boję, natomiast ten film, czytając napis na plakacie ''Piła' była jedynie niewinną zabawką' powinien doprowadzić mnie do omdlenia. A co się ze mną działo ? Zupełnie nic. Oglądałam go jak gdyby nigdy nic. Nie zaskakiwał mnie ani przez moment. Natomiast końcówka to totalna klapa ! Fabuła schematyczna, grupa studentów wyjeżdża na weekend do domku letniskowego i nigdy nie wraca. Nuda. Zaskoczeniem by było gdyby chociaż jedno a nawet dwoje z bohaterów się uratowało, ale po co ? Dzisiejsze horrory lecą na ilość a nie na jakość. Nie wrócę do tego filmu, możecie się ze mną nie zgadzać ale dla mnie kicha i tyle. No chyba że kogoś pociąga ciągle powtarzająca się fabuła, to przepraszam. Jak dla mnie to strata czasu, lepiej można pospać niż marnować ponad godzinę.
Moja ocena 4/10 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'