Film pt. 'Zjawy'


Nie byłam szczególnie zaskoczona, zawsze ktoś ginie w takich filmach. Ale nie powiem, oglądało się nawet przyjemnie i bez większych problemów. Parę razy stopowałam ale tylko dlatego że wypiłam 2L wody truskawkowej :x Podobała mi się obsada, tak tu jest ogromny +. Wielkiego szału fabułą nie było, ale wyczuwalne zmiany w schemacie się pojawiły. Ostatnia scena przyprawiła mnie o ciarki i obrzydzenie. Polecam na wieczory z drugą połówką.
Moja ocena 7/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'