Film pt. 'Wojownik'


Płytę z filmem kupiłam w biedronce bo była promocja :D Tak odkryłam mojego przyszłego niedoszłego męża. Hmm... Podobał mi się, w pierwszej chwili byłam nim zauroczona. Niestety jak chciałam obejrzeć go po raz drugi to nie chciało mi się. To jest jeden z tych filmów, który nas porusza ale w najbliższym czasie do niego nie wrócimy. W końcu coś innego niż tylko walki w klatkach, mamy tu pokazaną miłość braterską, która mimo wszystko zwycięża. Mogłoby być ciekawiej gdyby to jednak wygrał ten drugi w ostatni i najważniejszym pojedynku. Nie mniej film poruszający i fajny. Polecam każdemu.
Moja ocena 9/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'