Film pt. 'Gangster'
Film oczarował mnie od samego początku, myślałam że takie klimaty mnie nie pociągają, do czasu aż obejrzała 'Gangstera'. Dobra obsada, szczególnie zainteresował mnie aktor wcielający się w rolę jednego z braci Bondurant, a mówię o Tomie Hardym. Oczywiście reszta aktorów jest w mniejszym czy większym stopniu interesująca. Wracając do filmu, jest w nim coś takiego co potrafi przyciągnąć widza. Przemoc, krew, nielegalne interesy, broń, kobiety, odwaga, braterska miłość, przyjaźń i zemsta. Wszystko pokazane i połączone w jedno. Film trwa niestety godzinę i 54 minuty, niestety ponieważ można by oglądać go w nieskończoność. Przynajmniej ja mam takie odczucie, wydaje mi się że osoby o podobnym guście mogą powiedzieć to samo. Obejrzałam go 4 razy i za każdym razem byłam tak samo zadowolona. Film godny uwagi i miejsca na półce w domowej wypożyczalni filmowej. Ja wrócę do niego jeszcze nie raz ze względu na klimat, przebieg wydarzeń i przede wszystkim ze względu na Toma.
Film nadaje się do obejrzenia w samotności jak i w gronie znajomych. Urzekający, poruszający i uwodzicielski.
Gorąco polecam.
Moja ocena 10/10

Komentarze
Prześlij komentarz