Film pt. 'Naznaczony'
Byłam na tym w kinie i tylko dlatego że koleżanki chciały. Co mogę o tym filmie powiedzieć. Jeśli to jest film twórców Piły to jest to ich porażka, w sumie jak Paranormal Activity - nie ma nic zaskakującego oprócz końcówki. Tak, końcówka przeraziła nawet mnie. Dużo elementów sf, te potwory. Mają do dyspozycji taki sprzęt mogli się bardziej postarać i zrobić z tego coś genialnego. Dla mnie klapa, koleżanki się bały. Nie wiem, może dlatego że ja lubię oglądać i jestem trochę wprawiona i odporna ale nie znaczy to że film nie może mnie zaskoczyć czy przestraszyć. Przy tym filmie nie okazywałam żadnych emocji.
Mogę polecić, czemu nie. Więc polecam.
Moja ocena 6/10
Mogę polecić, czemu nie. Więc polecam.
Moja ocena 6/10

Komentarze
Prześlij komentarz