Film pt. 'Paintabll'
Spodziewałam się mega porażki - serio. A tu się okazał całkiem spoko film. Na wieczór jak najbardziej. Tematyka mi się podoba, dlatego go kupiłam za całe 9.99 :3 Mrocznie i tajemniczo było - całkiem brutalny no i ma plus za wzmiankę o polakach, oczywiście oboje giną, ale zawsze coś. A i wymowa polska w ustach amerykańca brzmi śmiesznie, takie łamane nie wiadomo co - mi samej było trudno ogarnąć co typek mówi. No ale.. Ogólnie spoko. Jak znacie jakieś dobre wojenne czy coś w ten deseń to mi zapodajcie.
Polecam.
Moja ocena 8/10
Polecam.
Moja ocena 8/10

Komentarze
Prześlij komentarz