Film pt. 'Pułapka'


Jestem mega zachwycona! Po raz kolejny nie zawiodłam się opisem - bo to szczera prawda. Trzyma w napięciu do ostatnich scen. Wart każdej sekundy. Ja oglądałam z zapartym tchem do samego końca, nawet napisy końcowe obejrzałam. To się nazywa kino pięciu aktorów, autentycznie :D Podoba mi się główny bohater i pomimo jego roli miałam ogromną nadzieję że jego losy potoczą się inaczej. Co bym nie napisała, nie odda to świetności filmu.
Polecam, wszystkim. Jest przenikliwy, tematyka drażliwa ale coraz częstsza w naszym chorym świecie.
Moja ocena 10/10

Komentarze

  1. A ja mam takie pytanko, niezwiązane z tym filmem, ale z tematyką bloga. Oglądałaś może film "Wałęsa. Człowiek z nadziei"? Warto obejrzeć?
    Filmy, które recenzujesz stawiam do kolejki zawsze ;)
    Pozdrawiam - ZiziAz

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'