Film pt. '30 dni mroku : czas ciemności'


Jest okej, nawet dobry. Byłam mile zaskoczona zakończeniem bo nawet się trochę przestraszyłam - myślałam że będzie kolejny 'hepi end' a tu ... Mrocznie. Trochę denerwował mnie fakt że kilkugodzinne plamy krwi na koszulce głównej bohaterki wciąż są świeże. Skoro dbamy o szczegóły to do samego końca - ale ja się zawsze do czegoś przypieprzę. Oczywiście mamy do czynienia z wampirami - widzę że to już nie temat tabu :D Ale całkiem realistyczny jak na wampiryzmy i takie tam. Oczywiście spotykamy się z wampirem-przyjacielem .. Rozbawiła mnie scena gdy wampir-przyjaciel demonstrował czym się żywi XDD
Ogólnie mogę polecić, korona mi z głowy nie spadnie.
Moja ocena 6/10

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'