Film 'Serce lwa'


Bardzo ale to bardzo mi się podobał, oglądałam dwa razy pod rząd! Jestem nim tak zachwycona może dlatego że mi się osobiście skini podobają, a było na kim oko zawiesić ;) Niebanalna fabuła, o zderzeniu się dwóch światów, o mocy miłości i poświęceniu. Zaciekawia ponieważ pokazuje świat subkultury, może nie dokładnie zza kulis ale jest to dobrze zobrazowane :) Film zalicza się do moich ulubionych! Goooooorąco polecam :) 
Moja ocena: 10/10

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'